کانکـس کارگاهی، کارگری و سالنی

کانکس کارگاهی، کارگری و سالنی

به کانکس های اطلاق می شود که جهت استقرار و اسکان نیروهای اجرایی کارگاهی و کارگری پروژه های عمرانی تهیه و ساخته می شوند که با توجه به نوع کاربری آن اعم از (کارگاهی، کارگری و سالنی چند منظوره) با متریال و قیمت های متفاوت بسته به نوع درخواست و سفارش تهیه و ساخته می شوند.

کانکس هایی که جهت پروژه های عمرانی برای اسکان نیروهای اجرایی کارگاهی و کارگری پروژه ، لوازم و تجهیزات و در بعضی پروژه ها که نیاز به آزمایشگاه در محل استقرار پروژه می باشد استفاده می گردد ، کانکس کارگاهی نامیده می شود و گاها این کانکس ها بصورت سالنی و بطول ۸ تا ۱۲ مترمربع نیز ساخته می شود که عموما اینطور کانکس ها از جنس گالوانیزه با ورقهای ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ بنابر سفارش مشتری ساخته و به فروش می رسد .
میاک کانکس سازنده انواع کانکس ، کانتینر در شکل های کارگری ، کارگاهی ، آزمایشگاهی و سالنی می باشد که کانکس های سالنی با توجه به طول بلند آن قابلیت استفاده به شکل زیاد یک اتاقه ، چند اتاقه با سرویس بهداشتی و حمام و با آبدارخانه کابینت دار ساخته شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.
کانکس های کارگاهی ، کارگری و سالنی ساخته شده توسط گروه صنعتی میاک با استفاده از بهترین پروفیل ، شاسی تیرآهن ، درب و پنجره ، دیوار پوش و با ضمانت یک ساله تحویل مشتری می نماید.

کانکس کارگاهی، کارگری و سالنی