کانکس سفارشی

کانکس بانک، کانکس خودپرداز

به کانکس هایی که بنا به درخواست مشتری باید از شکل و ابعاد و متریال خاصی برخوردار باشد گفته می شود، به عنوان مثال کانکسهای (مخابراتی، مدرسه، رستورانی، فروشگاهی، سردخانه، نیروگاهی، ایستگاه دوچرخه، دستگاه خودپرداز، کانکس نیروی انتظامی، کانکس خوابگاهی، کانکس های طبقاتی، کانکس های سالنی ورزشگاهی، امداد و نجات، کانکس نانوایی، کانکس آب میوه فروشی، کانکس مطبوعاتی و واحدهای انتقال خون سیار و غیره) با متریال و قیمت های متفاوت بسته به نوع درخواست و سفارش تهیه و ساخته می شوند.
کیفیت کانکس های سفارشی گروه صنعتی میاک همواره از برترین صفات این شرکت می باشد. با توجه به استفاده از متریال درجه یک برای تولید کانکس های سفارشی و کیفیت بالا میتوان نازلترین قیمت را از فاکتورهای مشتری مداری میاک کانکس بحساب آورد.

کانکس بانک یا کانکس خودپرداز

کانکس های بانک یا کانکس خودپردازهای عمومی که در معابر ، خیابان ها یا مجتمع های پر رفت و آمد به سفارش دفاتر مرکزی بانک ها به شرکت میاک کانتین تولید و ارائه می گردد. یکی از مهمترین مزیت این کانکس ها ، پرتابل بودن آنها می باشد که به راحتی قابل جابه جایی می باشد این کانکس ها از لحاظ امنیتی بسیار محافظت شده طراحی گردیده تا فضای مطمئن و امنی برای نگهداری مبالغ زیادی از پول باشد. این کانکس ها بعضا به صورت ثابت و ایستگاهی از بانک ها به صورت شبانه روزی طراحی گردیده تا آماده هرگونه خدمات بانکی و سرویس دهی ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز باشد . اکثرا این کانکس ها با نمای کامپوزیت و با مشخصات فنی و سفارشی کامپوزیت دیزاین گردیده و در بعضی مواقع از نوع ساندویچ پانل و مشخصات فنی کانکس ساندویچ پانل بنابر سفارش بانک توسط میاک کانتین تولید می گردد. برای حفاظت از این کانکس ها ، بانک در داخل آنها سنسورهایی و دوربین های مخصوصی تعبیه کرده که در هنگام جابه جایی تمامی موارد مشاهده شده توسط بانک و آلارم مربوط به نیروی انتظامی به صدا در می آید. کانکس بانک از سری کانکس های سفارشی میاک کانتین می باشد که همانند یک قاب صندوق امن و مطمئن در معابر عمومی و خارج از بانک ها آماده هرگونه خدمات بانکی و سرویس دهی به مشتریان گرامی می باشد.

کانکس های سفارشی