کانکـس امداد و نجات

 کانکس امداد

کانکس نجات

کانکس امداد و کانکس نجات برای کمک رسانی و امداد و نجات به همنوعان عزیز کانکس های طراحی گردیده تا کلیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز پزشکی در آنها تعبیه گردد و اینگونه کانکس ها به کانکس های امداد و نجات معروف شده اند و طبق استانداردهای تعریف شده ساخت کانکس سفارشی ساخته شده و تجهیزات مورد نیاز آنها با توجه به درخواست کاربران گرامی قابل تغییر می باشد.
گروه صنعتی میاک همانند کانکس های تولید شده دیگر خود از هر لحاظ کانکس را عایق بندی ویژه و مخصوی به خود کرده تا از هر گونه شرایط بد آب و هوایی و سرمایشی و گرمایشی محفوظ باشند و طراحی و دکوراسیون داخلی کانکس امداد و نجات متناسب با کارایی آنها در شرایط مختلف زمانی تعبیه می گردند.
کانکس میاک در هنگام بروز بحران و شرایط اضطراری کانکس هایی به نام کانکس امداد و نجات طراحی کرده که اصولا کانکس تجهیزات امداد و نجات دارای دو درب کشویی ورود و خروج می باشد.  این کانکس ها با طراحی زیبا و مناسب و همخوان با مبلمان شهری، از سامانه الکترونیکی کنترل از راه دور برخوردار بوده و در هنگام بروز بحران و شرایط اضطراری درب کانکس ها با فرمان ستاد مرکزی مدیریت بحران به صورت اتوماتیک باز خواهد گردید.
نمونه کانکس های امداد و نجات همانند کانکس هلال احمر، بیمارستان صحرایی، اورژانس، اسکان پزشکان و پرسنل توسط گروه صنعتی میاک ساخته و در اختیار کاربران قرار می گیرند.