خرید کانکس ، فروش کانکس

کانکس
کانکس را بهتر بشناسیم، در تاریخ زندگی انسان روند صعودی برای نوع سکونت وجود داشته است. زندگی غار نشینی به مرور زمان به زندگی در سازه های عظیم الجثه و آپارتمان های مدرن تبدیل شد. راحتی زندگی و وجود امکانات در زندگی مدرن امروزی بسیار چشمگیر بود، اما سکونت گاه های امروزی، برای ساخت، زمان، انرژی و هزینه زیادی را می طلبید و در برخی کاربرد ها استفاده از آن ها حتی در کنار امکانات و رفاه زیاد به صرفه نبود. در برخی شرایط نیاز بود که با حداقل زمان و هزینه و امکانات نسبی محلی برای سکونت های کوتاه مدت و حتی طولانی مدت ساخته شود. این نکته در نوع استفاده از محل زندگی افراد منجر به ساخت کانکس شد. و مردم ترغیب به خرید کانکس در صنف های کاری مختلف و استفاده از آن شدند.
کانکس هایی که به مرور زمان در ساخت آن ها پیشرفت هایی حاصل شد و از یک چهار دیواری ساده تبدیل به مکانی شد که دارای حداقل امکانات لازم برای سکونت تعدادی افراد باشد.کانکس های مدیریتی، اداری، کارگاهی و …. از انواع آن ها می باشد.
خرید این کانکس ها موجب سهولت بخشیدن به بسیاری از امور شد،برپا کردن مکانی با متریال مقاوم که دارای امکاناتی مثل سرویس بهداشتی، آشپزخانه و وجود آب و برق و گاز،در زمان کم، و با صرف هزینه محدود، مزیت خوبی برای این محصول به شمار می رود و خرید کانکس امری است که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.
در ادامه به بررسی جنس ، انواع آن و شیوه ساخت آن می پردازیم تا برای خرید کانکس اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

ساختار کانکس
برای خرید کانکس و استفاده از آن لازم است که با ساختار این محصول آشنا باشید، این وسیله به صورت پیش ساخته می باشد، اجزای آن در ابعاد استاندارد و یا سفارشی تولید شده و در محلی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد نصب میشود. اسکلت اولیه برای نگه داری صفحاتی که دیواره ، کف و سقف کانکس را تشکیل میدهند نصب شده و در ادامه کار صفحات در جای مناسب قرار می گیرد.
دیواره کانکس از جنس های متفاوتی برای استفاده در مکان های مختلف ساخته شده است و نوع اسکلت نیز از نظر اتصال قطعات متفاوت است و به دو صورت اجرا می شود،
همه این ها مواردی است که باید در خرید کانکس به آن ها توجه کرد.